HAKKIMIZDA

Image

Bugün,

Yarın,

Hep Birlikte.

Güneş Grup Hakkında

Mustafa Baysan tarafından 1986 yılında kurulan Güneş Ecza Depoları, ülkemizde veteriner ilaçları sektöründe faaliyet gösteren en geniş dağıtım organizasyonudur.
Güneş Ecza Depoları, gelişmeleri yakından takip ederek hizmet kalitesini devamlı geliştirmekte, kaliteli ve zengin ürün yelpazesi ile ülkemizin 6 noktasında faaliyet göstermektedir.
İlaç sanayimizin saygın kuruluşları ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği sayesinde veteriner hekimlerimiz için kaliteli ürünleri ekonomik koşullarda sunmaktayız.

Misyonumuz

Tüm çalışanlarımızın katılımı ile sürekli kendimizi geliştirmek, müşteri odaklı ve kaliteli hizmet anlayışımızı en üst seviyelerde tutarak, verdiğimiz tüm hizmetlerde ülkemizde “en iyisi” olmaya devam etmektir.

Vizyonumuz

Veteriner sağlık ürünleri pazarında çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış Veteriner Hekimlerimizin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır. Güneş Ecza Depoları, sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak müşterilerimizle ilişkilerini uzun dönemli iş ortaklığı olarak değerlendirmektedir. "Kalitede Süreklilik", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

Bizi Neden Seçmelisiniz

Profesyonnellik

Güven

Hız

Kalite