GÜNEŞ ECZA DEPOLARI
GÜNEŞ GRUP - FACEBOOK GÜNEŞ GRUP - TWITTER GÜNEŞ GRUP - WEB MAIL
ANKARA BAYSAN ECZA İSTANBUL MERSİN İZMİR ERZURUM
ANKARA
 

Güneş Ecza Depoları'nın ilk kuruluşlarından olan Mersin Güneş Ecza Deposu 1989 yılında kurulmuştur. Alanlarında deneyimli satış kadrosu ile kaliteli hizmeti kendisine amaç edinmiş depomuz Cengiz Baysan ve Meryem Baysan tarafından yönetilmektedir. Firmamızın hedefi; müşterilerimize hızlı ve ekonomik hizmeti kaliteli bir şekilde sağlamak, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkartmak, sunduğumuz hizmetin kalitesini değişen koşullarda devamlı geliştirerek sektörümüzün ve bölge ekonomisinin büyümesine katkı koymaktır.
Kaliteli hizmet anlayışımızı, müşteri odaklı uygulamalarla geliştirerek sektörümüz içerisinde istikrarlı bir ivme ile büyürken, müşterilerine güven veren bir anlayışla hizmet etmek, ülkemiz hayvancılığının çağdaş ve modern seviyeye gelmesi için gerekli açılımlarda bulunmak ve veteriner hekimlerimizin her türlü sorununa çözüm üretmeye çalışmak,kurulduğu ilk günden bugüne değin tüm faaliyetlerimizde ana amacımız olmuştur.
   
PLESİYER - TEMSİLCİ ARA GÜNEŞ ECZA - ÜRÜNLER GÜNEŞ ECZA DEPOLARI GÜNEŞ ECZA DEPOLARI - ANKET


SOSYAL MEDYADA GÜNEŞ GRUP


GÜNEŞ GRUP E-POSTA ÜYELİĞİ

GÜNEŞ ECZA DEPOLARI
FACEBOOK  
TWITTER  
LINKEDIN  
GOOGLE+  
WEB MAIL  
     
 
GÜNEŞ ECZA DEPOLARI © 2005-2014 Güneş Ecza Depoları | Tüm Hakları Saklıdır. | Kullanım Şartları | Site Haritası |www.gunesgrup.com GÜNEŞ-WEB-MAIL GÜNEŞ GRUP - WEB MAIL