GÜNEŞ ECZA DEPOLARI
GÜNEŞ GRUP - FACEBOOK GÜNEŞ GRUP - TWITTER GÜNEŞ GRUP - WEB MAIL
ANKARA BAYSAN ECZA İSTANBUL MERSİN İZMİR ERZURUM
ANKARA
 


İzmir Güneş Ecza Deposu 1997 yılında İzmir'in Bornova semtinde faaliyetlerine başlamıştır. Hüseyin Baysan'ın Genel Müdürlüğü'nü yaptığı depomuzun satış ekibi uzman ve deneyimli bir kadroya sahiptir.

2002 Yılında kendi hizmet binasında çalışmalarını sürdürmeye başlayan depomuz kaliteli hizmeti kendisine ilke edinmiş, birlik ve beraberlik duygusu ile birbirine kenetlenmiş çalışanları ile Ege Bölgemizin önemli tedarik merkezlerinden birisi durumuna gelmiştir.
Ege Bölgemiz, özellikle süt sığırcılığı başta olmak üzere besi, kanatlı hayvan ve su ürünleri üretiminin yoğun olduğu bir bölgedir.

Dolayısıyla, sektörümüz içerisinde faaliyet gösteren başta veteriner hekimlerimiz, eczanelerimiz, ve tüm diğer müşterilerimiz ile yürüttüğümüz karşılıklı güvene ve kaliteye dayalı hizmetlermizle bölgemiz hayvancılığına ve sektörümüze dolayısıyla ülkemize katkı vermeyi amaçlıyoruz.

 

PLESİYER - TEMSİLCİ ARA GÜNEŞ ECZA - ÜRÜNLER GÜNEŞ ECZA DEPOLARI GÜNEŞ ECZA DEPOLARI - ANKET


SOSYAL MEDYADA GÜNEŞ GRUP


GÜNEŞ GRUP E-POSTA ÜYELİĞİ

GÜNEŞ ECZA DEPOLARI
FACEBOOK  
TWITTER  
LINKEDIN  
GOOGLE+  
WEB MAIL  
     
 
GÜNEŞ ECZA DEPOLARI © 2005-2014 Güneş Ecza Depoları | Tüm Hakları Saklıdır. | Kullanım Şartları | Site Haritası |www.gunesgrup.com GÜNEŞ-WEB-MAIL GÜNEŞ GRUP - WEB MAIL