GÜNEŞ ECZA DEPOLARI
GÜNEŞ GRUP - FACEBOOK GÜNEŞ GRUP - TWITTER GÜNEŞ GRUP - WEB MAIL
ANKARA BAYSAN ECZA İSTANBUL MERSİN İZMİR ERZURUM
ANKARA
 

ress
Ankara Güneş Ecza Deposu 1990 yılında kurulmuştur. Grubumuz içerisinde en geniş alanda faaliyet gösteren şirket olan Ankara Güneş, kuruluşundan günümüze devamlı büyürken, sağladığı hizmetin kalitesini de devamlı olarak geliştirmiştir. Artan iş hacmi ve müşteri taleplerini karşılamakta bulunduğu fiziki ortamda zorluklar yaşayan şirket, çok geniş kullanım alanı ve gelişmiş donanıma sahip hizmet binasına 2000 yılında taşınmıştır.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasını 2008 yılında alarak çalışma kalitesini tesçil ettiren depomuz tüm faaliyetlerinde sergilediği müşteri odaklı ve güvenilir hizmet anlayışı ile kendi bölgesinin önemli tedarik merkezlerinden birisidir. Faaliyet alanıyla ilgili gelişmeleri yakından takip ederek verilen hizmetin kalitesini devamlı olarak üst seviyede tutma gayreti içerisinde olan işletmemiz kendi alanında bir çok ilke imza atmıştır.
Ülkemiz tarım ve hayvancılığının önemli şekilde icra edildiği bölgelere hizmet götüren depomuz, hizmetlerini sürekli olarak geliştirmekte, veteriner hekimlerimizin ihtiyaç duyduğu ilaçların zamanında ve ekonomik şekilde tedarik edilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir.
ress
PLESİYER - TEMSİLCİ ARA GÜNEŞ ECZA - ÜRÜNLER GÜNEŞ ECZA DEPOLARI GÜNEŞ ECZA DEPOLARI - ANKET


SOSYAL MEDYADA GÜNEŞ GRUP


GÜNEŞ GRUP E-POSTA ÜYELİĞİ

GÜNEŞ ECZA DEPOLARI
FACEBOOK  
TWITTER  
LINKEDIN  
GOOGLE+  
WEB MAIL  
     
 
GÜNEŞ ECZA DEPOLARI © 2005-2014 Güneş Ecza Depoları | Tüm Hakları Saklıdır. | Kullanım Şartları | Site Haritası |www.gunesgrup.com GÜNEŞ-WEB-MAIL GÜNEŞ GRUP - WEB MAIL